Projekt Školka hrou dlouhodobě podporuje učitele a ředitele MŠ. Realizuje jej vzdělávací organizace EDUkační LABoratoř, z.s. Pro didaktickou praxi vznikl Vzdělávací box Školka hrou a byla vybudována Metodická centra pro předškolní vzdělávání po celé České republice, která organizují kurzy DVPP
a metodické dny. Projekt probíhá pod záštitou MŠMT.

MSMT

eskolkahrou_arrow_yellow

 
 

1

NABÍDNEME ŠKOLKU HROU

Pokud chcete rozvíjet své učitele a zároveň děti lépe připravit na školu i do života, využijte Vzdělávací box Školka hrou, jako komplexní řešení pro MŠ. Získáte metodické příručky Školka hrou pro čtyři roční období, časově neomezený přístup na vzdělávací portál eKabinet.cz, školení pro učitele a zábavu pro děti.

2

UKÁŽEME A PORADÍME

Model vzdělávacího procesu Školka hrou vám ukážeme na bezplatných akreditovaných školení
v Metodických centrech pro předškolní vzdělávání. Působí zde certifikovaní lektoři, kteří rádi metodicky poradí na základě vlastních zkušeností. Do center to nebudete mít daleko, fungují po celé České republice.

3

PROŠKOLÍME 

Mateřským školám nabízíme vzdělávací kurzy matematické a čtenářské pregramotnosti v předškolním vzdělávání (16 hodin). Kurzy jsou akreditované MŠMT v systému DVPP a probíhají v Metodických centrech pro předškolní vzdělávání v různých krajích ČR, nebo dle domluvy.

 
 

ozvěte se nám

Stačí, abyste nám nechali krátký vzkaz, nebo nám zavolali. Rádi vám se vším poradíme.