Prodej Vzdělávacího boxu Školka hrou je nyní pozastaven. 
eskolkahrou_arrow_yellow

Vzdělávací box Školka hrou

Komplexní řešení pro výchovně-vzdělávací činnost obsahuje: 4 metodiky Školka hrou, časově neomezený přístup k digitálnímu obsahu na portálu eKabinet.cz, akreditované školení pro učitele (4 x 45 minut) a zábavu pro děti.

9 900
včetně DPH

Metodika Školka hrou JARO

Kniha přináší téměř 50 aktivit na téma JARO pro rozšíření nabídky výchovně-vzdělávacích činností nejenom v tomto ročním období v souladu s nejnovějšími požadavky a trendy moderního předškolního vzdělávání.

1 500
včetně DPH

Metodika Školka hrou LÉTO

V knize je množství odkazů na inovativní edukační činnosti zaměřené na rozvíjeni poznání na téma LÉTO. Pomocí více než 50 aktivit umožňuje pedagogům hravou formou připravit děti předškolního věku na vstup do základní školy.

1 500
včetně DPH

Metodika Školka hrou PODZIM

Tato kniha rozšiřuje paletu pedagogických nástrojů o aktivity na téma PODZIM. Koncepčně se posouvá k integraci vzdělávacích oblastí do logických okruhů vycházejících ze života dětí.

1 500
včetně DPH

Metodika Školka hrou ZIMA

Poslední díl rozšiřuje nabídku inovativních pedagogických nástrojů o aktivity na téma ZIMA. Pokračuje v koncepci integrace vzdělávacích oblastí do logických okruhů vycházejících z reality života dětí.

1 500
včetně DPH

Interaktivní materiály na portálu eKabinet.cz

Časově neomezený přístup k interaktivním materiálům Krok za krokem, Hravá slovíčka, Příprava na školu a Angličtina Nicole and Tommy na vzdělávacím portálu eKabinet.cz.

35 900
včetně DPH

Interaktivní dotykový panel pro MŠ

Dotykový Promethean ActivPanel s uhlopříčkou 65" (165 cm). Rozlišení Full HD, 10 dotyků, ovládání prstem i perem, možnost připojení k libovolnému počítači, součástí plnohodnotný Android počítač, podpora Wi-Fi, zrcadlení obrazu z PC a tabletu, Anti-Glare povrch, přímé LED podsvícení, ozvučení 2x 15 W. 3x HDMI, 4x USB, 1x slot OPS, VGA, zvukový port. Cena včetně instalace a prodloužené záruky. Možnost doplnění o mobilní stojan a o posuv na stojan či na zeď (cena na vyžádání).

76 500
včetně DPH

U objednávek do 10 000 Kč účtujeme poštovné a balné ve výši 90 Kč.

RED_IZO

IČ *

Jméno a příjmení

Název školy *

Ulice, číslo popisné *

Město *

PSČ *

Jméno a příjmení ředitele školy

Telefon *

E-mail *

Poznámky k objednávce

Obchodními podmínkami

Na základě objednávky vám zašleme zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení odesíláme objednané produkty poštou.

Distributor:

EDULOGY, s.r.o., Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8
e-mail: skolkahrou@edulogy.cz, www.edulogy.cz
IČ: 29149576, DIČ: CZ29149576
Číslo účtu: 7952008001/5500, Raiffeisenbank a.s.